Fjalë Kyçe

Edhe Yllka tregon bukurin e saj natyrale

Edhe Yllka tregon bukurin e saj natyrale

Edhe Yllka Kuqi ka treguar dukjen e saj natyrale.

Si shumë nga artistet tjera edhe këngëtarja nga Gjakova ka treguar dukjen e saj pa pikë grimi.

“Pak kohë për veten dmth pa grim, veq për pikë të qefit, më thjeshtë se kurrë, ika tash”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Këngëtarja, Kuqi shfaqet tejet atraktive edhe pa makijazh e këtë dukje të saj mund ta vlerësojeni ju më së miri, shkruan lajmi.net

Yllka po vazhdon të jetë e angazhuar në projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.