Fjalë Kyçe

Edi Rama shpreh ngushëllime familjes Daci

Edi Rama shpreh ngushëllime familjes Daci

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, shpreh ngushëllimet familjes Daci për vdekjen e djalit Arianit, njofton Klan Kosova.

“Çfarë trishtimi lajmi për humbjen e jetës së Arian Dacit dhe e pamundur të gjenden fjalë për të ngushëlluar familjen e babën e tij, mikun tim Nexhat Daci, të cilit i përcjell shprehjen vëllazërore të keqardhjes së thellë për këtë tragjedi të madhe familjare! I paharruar kujtimi”, ka shkruar Rama në rrjetin social Twitter.