Fjalë Kyçe

Edon Zhegrova sot në bankën rezervë në ndeshjen e Lille kundër Brest

Edon Zhegrova sot në bankën rezervë në ndeshjen e Lille kundër Brest

Sulmuesi i Kosovës është në bankën rezervë për ndeshjen e Lille si mysafirë kundër Brest sonte.

Edon Zhegrova mund të debutojë sonte për ekipin e tij të ri, Lille.

Sulmuesi kosovar është ftuar dhe është në bankën rezervë, derisa Lille ia ka nisur më mirë pjesës së dytë të Ligue 1 në Francë.

Për momentin Lille ka 32 pikë vetëm tri pikë më pak se vendi i katër në Ligue 1.

Brest

Lille

Ndeshja fillon në ora 17:00/express