Fjalë Kyçe

Edona Llalloshi: Pusho i qetë axha Hivzi Krasniqi

Edona Llalloshi: Pusho i qetë axha Hivzi Krasniqi

Humbja e gazetarit dhe tekstshkruesit të njohur, Hivzi Krasniqi ka prekur të gjithë.

Është kjo, këngëtarja shqiptare, Edona Llalloshi e cila së fundi ka shprehur ngushëllime për gazetarin e RTK-së, shkruan lajmi.net.

“Pusho i qetë axha Hivzi Krasniqi, ke me na mungu! Ngushëllime familjes dhe miqve”, shkruan Llalloshi në Instagram.

Gazetari, Hivzi Krasniqi ka ndërruar jetë mbrëmë në Prishtinë pas një sëmundje të shkurtër.