Fjalë Kyçe

Edona mahnit me paraqitjen që kishte në këtë ditë festive

Edona mahnit me paraqitjen që kishte në këtë ditë festive

Edona shkëlqen edhe kësaj here.

Edona Llalloshi është këngëtarja që ka një numër të madh ndjekësish, dhe pëlqehet shumë nga të gjitha moshat, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku edhe publikon foto te shumta.

Në instastory ajo publikoi disa foto për befasinë që i përgatitën burri dhe fëmijët e saj me rastin e 8 marsit.

Pasdite ajo u rregullua dhe vazhdoi për mbrëmjen që e kishte në qytetin e Ferizajt.

Edona për këtë ndej veshi një fustan solemn dhe kishte një pamje shumë rinore, si duket vitet nuk po ecin për Edonën./Gazeta Alo/