Fjalë Kyçe

Edona me këtë foto iu bën konkurrencë edhe vajzave të reja

Edona me këtë foto iu bën konkurrencë edhe vajzave të reja

Edona Llalloshi jo më kot mund të themi se koha për të ka ndaluar.

Ajo edhe pse afër 40-ve, iu bënë konkurrencë vajzave të reja të estradës me pamjen që ka, shkruan Gazeta Alo.

Edona këtë e ka treguar edhe në foton e fundit që e ka postuar në rrjetin social, instagram, ku shfaqet shumë elegante dhe me një dukje përfekte.

Ajo edhe krahas që është nënë e dy fëmijëve asnjëherë nuk lë anash angazhimet dhe karrierën e saj që për të kanë një vend të rëndësishëm./Gazeta Alo/