Fjalë Kyçe

Edona paraqitet me veshje sportive në Gërmi

Edona paraqitet me veshje sportive në Gërmi

Edona Llalloshi duket krejtësisht ndryshe këtë të diel me veshje sportive.

Këngëtaren Edona Lalloshi jemi mësuar ta shohim të veshur shumë elegante.

Por edhe si sportive duket mjaft me stil, të paktën kështu na e ka dhënë përshtypjen me një postim të fundit të bërë në Instagram.

Ajo ka zgjedhur që së bashku me nënën e saj dhe djalin ta kalojë të dielën në parkun e Gërmisë.

“Me mamin e Nurin n’Gërmi…”, ka shkruar Edona pranë fotografisë.