Fjalë Kyçe

Edona publikon momentet e veçanta të fëmijëve të saj

Edona publikon momentet e veçanta të fëmijëve të saj

Edona Llalloshi është këngëtarja e mirënjohur e skenës sonë.

Ajo ka një numër të madh adhuruesish të moshave të ndryshme, shkruan Gazeta Alo.

Edona është nënë e dy fëmijëve Doas dhe Nurit, ajo shumë shpeshë publikon foto me ta së bashku edhe kësaj here ajo në instastory ka postuar foto të fëmijëve të saj.

Në foto shihet Doa dhe Nuri duke u marr me ngjyrosje të libarve për fëmijë, e që duken fëmijë të mrekullueshëm, duket se i kanë ngjarë shumë së ëmës.

Edona ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikorë, duke iu kushtuar kohë më shumë familjes së saj./Gazeta Alo/