Fjalë Kyçe

Edona shfaqet e lumtur me djalin e saj

Edona shfaqet e lumtur me djalin e saj

Edona LLalloshi që nga paraqitja e saj e parë skenike u pëlqye dhe po vazhdon akoma të rrëmbejë zemra publikut.

Paraqitjet e këngëtares së njohur çdo herë kanë qenë ‘in’ dhe me ‘klasë’ duke mos zhgënjyer asnjëherë fansat e saj besnik, shkruan Kosovarja.

Krahas sukseseve në karrierën muzikore, Edona është një bashkëshorte por edhe një nënë e përkushtuar e dy fëmijëve të saj.

Së fundi, me një stil sportiv Edona shfaqet në rrugë tejet e lumtur duke mbajtur për dore djalin e saj bukurosh.