Fjalë Kyçe

Edona Zogu bëhet bionde joshëse

Edona Zogu bëhet bionde joshëse

Ajo është një ndër prezantueset e lajmeve më të popullarizuara. Prej shumë vitesh prezanton edicionet kryesore të lajmeve.

Edona dikur ishte pjesë e “KTV”-së, ndërkaq pas një punë disa vjeçare në këtë medium tani prezanton lajme në “T7”.

Prezenca e saj është mjaftë e dukshme, e kjo për shkak të karizmes së saj të pa ngatërrueshëm, shkruan “Kosovarja”.

Edona Zogu dikur zeshkane, e tani më bionde dhe dukshëm më e ëmbël.