Fjalë Kyçe

Egzona befason me imazhin e fundit

Egzona befason me imazhin e fundit

Egzona me pamje mahnitëse.

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona Muqiqi menjëherë pas lindjes së binjakëve iu është rikthyer jetës së saj, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku shihet se shumë shpejt ka rikthyer linjat e saja trupore dhe me paraqitje elegante.

Egzona është shumë aktive në rrjetin e saj social Instagram duke i mbajtur ndjekësit afër me postimet e saja./Gazeta Alo/