Fjalë Kyçe

Egzona dhe Neca shkojnë bashkë në fitness, me këtë veprim kanë marrë vëmendjen

Egzona dhe Neca shkojnë bashkë në fitness, me këtë veprim kanë marrë vëmendjen

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër personazhet më të përfolura të showbizit.

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit, dhe tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Muaj me parë ajo u bë nënë e dy binjakëve. Pak ditë pas lindjes ajo ju kthye punës në dyqanin e saj.

Egzona është shoqe e ngushtë e kunatës së Leartës, Neca Jakupit.

Të dyja kohëve të fundit kanë nisur të shkojnë në palestër.

E nga atje, ato sot kanë publikuar një video ku shfaqen të veshura me rroba sportive para se t’i nisin ushtrimet.

Edhe pse të dyja nëna, trupat e tyre po duken si ‘peshk’.