Fjalë Kyçe

Egzona e mbushur me zemra, ja si duket ajo me bashkëshortin

Egzona e mbushur me zemra, ja si duket ajo me bashkëshortin

Egzona del në foto edhe me bashkëshortin e saj.

Egzona Muqiqi e cila shumë shpesh publikon imazhet të veta dhe të binjakëve kësaj here në rrjetin social, instagram ka publikuar një imazh me bashkëshortin e saj, Albatritin, shkruan Gazeta Alo.

Çifti në këtë foto duken shumë bukur dhe shumë të dashuruar, prandaj edhe Egzona përdor edhe efektin me zemra për të mbushur fytyrat e tyre.

Ajo është e njohur për stilin dhe elegancën që gjithmonë e ka në paraqitjet e saj./Gazeta Alo/