Fjalë Kyçe

Egzona me dukje mahnitëse

Egzona me dukje mahnitëse

Egzona edhe në përditshmëri duket mjaft e rregulluar.

Egzona Muqiqi, bashkëshortja e Albatritit, është shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundi në instastory ka publikuar një imazh të saj në veturë, ajo duket që mjaftueshme shpenzon edhe për dukjen e saj, duke filluar nga vathët, pallton që kanë një vlerë të lartë.

Egzona menjëherë mas lindjes e filloj punën e saj duke mos lënë anash karrierën e saj profesionale dhe dyqanin që posedon./Gazeta Alo/