Fjalë Kyçe

Egzona më elegante se kurrë

Egzona më elegante se kurrë

Egzona më elegante se asnjëherë.

Egzona Muqiqi, bashkëshortja e Albatrit Muqiqit ka bërë një postim së fundi me veshje më elegante, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është e njohur për stilin e saj të matur por di të ekspozoj edhe stilin e saj si nuse me fustanet që shpesh herë vesh dhe publikon këto paraqitje por shumë i shkon edhe stili serioz.

Egzona s ka një muaj që u bë nënë e binjakëve Eraldit dhe Elias, mirëpo menjëherë iu kthye normalitetit dhe formave të saja trupore duke vazhduar edhe punën e saj./Gazeta Alo/