Fjalë Kyçe

Egzona me këtë veshje vë në pah edhe të brendshmet

Egzona me këtë veshje vë në pah edhe të brendshmet

Egzona natyrale edhe e bukur.

Egzona Muqiqin jemi mësuar ta shohim shumë shpesh në stilin e saj të rënd mirëpo kësaj here ajo duket shumë e thjesht dhe natyrale, duke veshur një palë gjinse të zeza dhe një bluz të bardh që i vë në pah edhe  të brendshmet mirëpo prapë duket shumë bukur.

Ajo edhe pse nënë e tre fëmijëve nuk e lë veten pas dore, i jep një rëndësi të madhe dukjet duke shkëlqyer gjithherë.

Kujtojmë se dasma e çiftit Muqiqi ishte shumë e komentuar për madhështinë që kishte./Gazeta Alo/