Fjalë Kyçe

Egzona me veshje të thjeshtë mirëpo me këtë detaj merr gjithë vëmendjen

Egzona me veshje të thjeshtë mirëpo me këtë detaj merr gjithë vëmendjen

Egzona është nusja më e komentuar e estradës sonë.

Ajo të gjithë vëmendjen e publikut e ka me stilin dhe elegancën që ka, shkruan Gazeta Alo.

Egzona është edhe pse nënë e tre fëmijëve ka një paraqitje dhe dukje gjithmonë të mirë.

Kësaj here ajo në dyqanin e saj duket mjaft thjesht e veshur mirëpo vëmendjen e merr me syzet e shtrenjta që ajo bartë./Gazeta Alo/