Fjalë Kyçe

Egzona ndryshe nga herat e tjera bën këtë postim

Egzona ndryshe nga herat e tjera bën këtë postim

Egzona Muqiqi është një ndër nuset e shumë komentuara në estradën tonë.

Ajo me bukurin dhe thjeshtësinë e saj merr vëmendjen e një numri të madh ndjekësish edhe në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Alo.

Egzona është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku së fundi nuk postoi një foto të sajën por të djalit të saj të vogël, Eraldit.

Egzona edhe pse nënë e tre fëmijëve të vogël, nuk ndal punët dhe angazhimet e saj në profesionin e saj dhe dyqanin që ka me fustanet e nusëris./Gazeta Alo/