Fjalë Kyçe

Egzona nën rrezet e diellit ekspozon trupin e saj

Egzona nën rrezet e diellit ekspozon trupin e saj

Egzona Muqiqi është gruaja e Albatrit Muqiqi, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram.

Egzona shfaqet nën rrezet e diellit, në këtë fillim muaji, dhe po ekspozon edhe trupin e saj/GazetaAlo/