Fjalë Kyçe

Egzona publikon imazhet e binjakëve, ja kujt i ngjajnë ata

Egzona publikon imazhet e binjakëve, ja kujt i ngjajnë ata

Egzona publikon imazhet e binjakëve

Egzona Muqiqi, bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqit së fundi është bërë nënë e binjakëve Elias dhe Eraldit, shkruan Gazeta Alo.

Ajo për t’i mos i bëre me hile Eraldit që gjithmonë i poston foto vetëm vajzës, Elias, ajo kësaj here ka publikuar një imazh edhe të djalit Eraldit.

Egzona pavarësisht obligimeve si nënë ajo nuk lë anash profesionin dhe punën e saj e që gjithashtu është aktive edhe në rrjetet sociale./Gazeta Alo/