Fjalë Kyçe

Egzona shfaqet me një fustan magjepsës, por ky detaj tërheq vëmendjen

Egzona shfaqet me një fustan magjepsës, por ky detaj tërheq vëmendjen

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqi, shkruan GazetaAlo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe së fundmi ka publikuar një video me një fustan gjigant.

Fustani lëshon rreze vezulluese, duke ndriçuar më shumë fytyrën e saj.

Por detaji që na tërhoqi vëmendjen te veshja e saj ishte gjoksi i saj.