Fjalë Kyçe

Egzona shkëlqen në imazhin e fundit

Egzona shkëlqen në imazhin e fundit

Egzona shkëlqen në fustanin që veshë sot.

Egzona Muqiqi e mahnitshme me stilin e saj, ajo s’lë anash edhe rrjetet sociale ku edhe i poston imazhet e saj, shkruan Gazeta Alo.

Ajo në instastory së fundmi ka publikuar një imazh me fustan të kuq megjithëse i thjesht i vë në pah mjaft mirë format e saja përfekte edhe pas lindjes së binjakëve.

Egzona ka kombinuar shumë bukur fustanin me atlete ku fustanit të kuq ia ka shtuar hijeshinë me një brosh të bukur, dhe nga kjo kuptojmë se ajo i kushton shumë vëmendje detajeve që e bëjnë të duket akoma më me stil./Gazeta Alo/