Fjalë Kyçe

Egzona tregon dhuratën e shtrenjtë që mori për 8 mars

Egzona tregon dhuratën e shtrenjtë që mori për 8 mars

Egzona tregon dhuratën që mori për 8 mars.

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në mediat shqiptare për stilin dhe elegancën që ka.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, përmes një postimi ajo ka treguar dhuratën simbolike që ka marr për 8 mars./Gazeta Alo/