Fjalë Kyçe

Egzona tregon edhe për këtë lloj dashurie

Egzona tregon edhe për këtë lloj dashurie

Egzona shkruan për dashurin e motrës.

Egzona Muqiqi e nis ditën duke postuar një foto të vajzave të saj, ku Amelia është duke e mbajtur Elian e vogël, shkruan Gazeta Alo.

Egzona edhe pse është nënë e tre fëmijëve ajo nuk i ndal aktivitetet e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale çka e bënë që çdo veprim të saj ditor e ndan me ndjekësit e saj e që nuk janë pak.

Egzona është nusja më e dashur e estradës sonë që pëlqehet shumë për bukurin dhe stilin e saj./Gazeta Alo/