Fjalë Kyçe

Egzona vesh një fustan elegant, zbulon këtë pjesë në trupin e saj

Egzona vesh një fustan elegant, zbulon këtë pjesë në trupin e saj

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqi, shkruan GazetaAlo.

Ajo herë pas here publikon imazhe nga dyqani i saj.

Së fundmi Egzona ka publikuar një foto në InstaStory, ku shfaqet me një fustan elegantë me ngjyrë të zezë, ngjyrë kjo që nuk është aspak pranverore.

Por me këtë fustan ajo zbulon paksa pjesën e gjoksit të saj, si dhe këmbët që kanë ngjyrë kafeje./GazetaAlo/