Fjalë Kyçe

Egzona veshi fustan të mbuluar në ar, por iu befason me ndryshimin që ka bërë

Egzona veshi fustan të mbuluar në ar, por iu befason me ndryshimin që ka bërë

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona, po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Që nga martesa me këngëtarin ajo u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve, Egzona nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të zi e madhështor, por flokët e saj më të shkurtër po marrin vëmendjen.