Fjalë Kyçe

Egzona vishet në fustan të bardhë, ka filluar të shtojë prapë peshë

Egzona vishet në fustan të bardhë, ka filluar të shtojë prapë peshë

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo para pak javësh u bë nënë për herë të dytë dhe lindi binjakë.

Menjëherë pas lindjes Egzona u kthye në gjendjen e sa të mëparshme dhe e kemi parë në fotot që i ka postuar.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka filluar të shëndoshet prapë.