Fjalë Kyçe

Egzona vjen me një pamje krejt ndryshe prej asaj që jemi mësuar ta shohim

Egzona vjen me një pamje krejt ndryshe prej asaj që jemi mësuar ta shohim

Egzona Muqiqi me një pamje krejt ndryshe.

Egzonën jemi mësuar ta shohim gjithëmon të buzëqeshur mirëpo kësaj here ajo në rrjeti instgram, publikon një imazh shumë serioze, shkruan Gazeta Alo.

Egzona Muqiqi është shumë aktive në rrjetet sociale edhe pse s’ka një muaj që është bërë nënë e binjakëve Elias dhe Eraldit.

Egzona nuk lë anash as punën e saj, siç shihet është shumë shumë e zonja në çdo aspekt reja e Merita Spahiut./Gazeta Alo/