Fjalë Kyçe

Einxhel e përjeton rëndë largimin e Dagz-it, përqafon jastëkun e veshur me bluzën e tij

Einxhel e përjeton rëndë largimin e Dagz-it, përqafon jastëkun e veshur me bluzën e tij

Dagz mbrëmë është eleminuar nga shtëpia e Big Brother VIP.

Këtë eleminim ajo nuk e ka përjetuar edhe aq mirë.

Gjatë ditës ajo ka veshur jastëkun me bluzën e tij.

Ajo përqafonte jastëkun e mërzitur dhe e përlotur.

Dagz-i dhe Einxheli kanë përjetuar shumë lidhjen e tyre brenda shtëpisë së tyre.

Të dy ishin eleminuar nga një herë por që fati ishte në dorën e tyre ku edhe u rikthyen për të dytën herë./lajmi.net