Fjalë Kyçe

Einxhel i dhuron një puthje Donaldit, por pse?

Einxhel i dhuron një puthje Donaldit, por pse?

Dyshja e “Big Brother” njihen për zënkat me njëri-tjetrin.

Ndërsa sot, Einxhel ka marrë një dënim.

Banorja e shtëpisë u desh të puthë banorin që ka më shumë inat brenda shtëpisë dhe moderatorja nuk ka hezituar të zgjedhë Donaldin.

Duke qëndruar në dhomën e ndenjës të gjithë banorët, ajo e puth në faqe Donaldin duke u treguar realiste se me kë ka inat më shumë brenda “Big Brother VIP”.

Ndryshe, Einxhel dhe Donaldi edicionin e kaluar kishin disa zënka me njëri-tjetrin dhe e gjitha shkak i Dagz të cilin Donaldi nuk e shpëtoi nga nominimi, shkruan lajmi.net

Shiko videon nga minuta dhe shihni momentin kur Einxhel puth Donaldin në faqe.