Fjalë Kyçe

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë? Kjo foto thuajse zbulon gjithçka

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë? Kjo foto thuajse zbulon gjithçka

Duket se Elita është sërish shtatzënë.
Elita Rudi dhe Gjiko së fundmi kanë zgjedhur ti kalojnë disa ditë pushimi në bregdet, shkruan lajmi.net.
Ata janë shqoëruar nga prindërit e reperit ndërsa nuk kanë munguar imazhe të ndryshme nga atje.
Në një video të realizuar nga Gjiko, Elita dukej se ka shtuar peshë e menjëherë dolën zëra për një shtatzëni të mundshme.
Tani një tjetër foto e cila po qarkullon në media po e konfirmon në njëfarë mënyre këtë.
Nuk dihet nëse Elita ka shtuar vetëm peshë apo është shtatzënë mirëpo mbetet të shihet shumë shpejtë se për çfarë saktësisht bëhet fjalë.