Fjalë Kyçe

Elita ka dalë për shopping me djalin, kaq me stil s’e keni parë të veshur moti

Elita ka dalë për shopping me djalin, kaq me stil s’e keni parë të veshur moti

Elita Rudi është moderatorja që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo tani është e martuar me këngëtarin e njohur, Gjikon dhe bashkë kanë një djalë që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale as pas lindjes.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalëme djalin për shopping e veshja e saj është ajo që merr gjithë vëmendjen.