Fjalë Kyçe

Elita publikon foto me engjullin e saj të vogël Zërin

Elita publikon foto me engjullin e saj të vogël Zërin

Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër të këtij engjulli të mrekullueshëm Zëri, shkruan GazetaAlo.

Zëri i vogël po mbush një muaj.

Këtë më së miri e tregon edhe Elita përmes një fotografie në InstaStory, ku publikon imazhin e ëmbël me të birin.