Fjalë Kyçe

Elita Rudi neps shtatzënie? Prezantuesja zbulon ushqimin e preferuar

Elita Rudi neps shtatzënie? Prezantuesja zbulon ushqimin e preferuar

Prezantuesja, Elita Rudi është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Bukuroshja shqiptare herë pas here po sjell imazhe dhe video të ndryshme të periudhës së ëmbël të jetës, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një fotografi në InstaStory e cila tregon se ka përgatitur një ushqim tradicional. “Pite e shpejtë”, ka shkruar ajo.

Ajo dhe reperi, Gjiko së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë të cilët e kanë ruajtur me fanatizëm këtë pjesë.

Dyshja u martuan në shtator të këtij viti, dasma e të cilëve bëri bujë në mediat shqiptare.