Fjalë Kyçe

Elita Rudi publikon foto pranë vjehrrës, ja si duken

Elita Rudi publikon foto pranë vjehrrës, ja si duken

Kanë pritur festën e Vitit të Ri në Austri.

Prezantuesja, Elita Rudi bashkë me familjen e bashkëshortit të saj, Gjikos kanë pritur vitin 2019 në Vienë, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, duket se Elita është duke i shijuar muajt e fundit të shtatzënisë bashkë me vjehrrën, të cilat shfaqen tejet të lumtura pranë njëra-tjetrës.

Nëna e Gjikos ka rrëmbyer vëmendjen e publikut e që lirshëm mund të thuhet se ‘sfidon’ edhe të rejën.

Ndryshe, Elita ende nuk e ka zbuluar gjininë e foshnjes.