Fjalë Kyçe

Elita Rudi uron përmes disa fotografive bashkë me djalin

Elita Rudi uron përmes disa fotografive bashkë me djalin

Elita Rudi ka zgjedhur që përmes disa fotografive bashkë me djalin, të urojë gratë me rastin e 8 marsit.

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku shihet bashkë me të birin, të cilin po e shëtiste në karrocë, shkruan lajmi.net.

“Urime 8 marsin ♥️🌹 !”, ka shkruar moderatorja sipër fotografive, në të cilat shfaqet tejet elegante.

Kujtojmë që Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë më 20 shkurt, ajo solli në jetë një djalë, që e pagëzuan Zëri.