Fjalë Kyçe

Elita tregon linjat ‘përfekte’ pas lindjes së djalit

Elita tregon linjat ‘përfekte’ pas lindjes së djalit

Elita Rudi është moderatorja kosovare që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo tani është e martuar me këngëtarin e njohur, Gjikon dhe bashkë kanë një djalë që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale as pas lindjes.

E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën i tregon linjat ‘përfekte’ vetëm pak muaj pasi solli në jetë djalin.