Fjalë Kyçe

Eliza Dushku shtatzënë në muajin e gjashtë, merr dozën e dytë të vaksinës

Eliza Dushku shtatzënë në muajin e gjashtë, merr dozën e dytë të vaksinës

Aktorja shqiptare ka marrë dozën e dytë të vaksinës.

Eliza Dushku është një ndër aktoret më të njohura shqiptare dhe është në pritje të fëmijës së saj të dytë, shkruan lajmi.net.

Ndonëse aktorja është mjaft e rezervuar për jetën private, lajmin e ëmbël e bëri të ditur pikërisht ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Ajo së fundmi përmes Instagramit ka bërë me dije se morri dozën e dytë të vaksinës.

Ajo u shpreh se ndihet e sigurtë pasi morri vaksinën,”Ne jemi më afër se kurrë për të kaluar këtë makth & duke u ndjerë kaq mirënjohës për të gjithë ata që kanë sakrifikuar për të na sjellë këtu dhe dërgoj shumë dashuri të përzemërt për të gjithë ata që kanë vuajtur dhe humbur.”