Fjalë Kyçe

Elvana Gjata publikon sot këngën më të re

Elvana Gjata publikon sot këngën më të re

Këngëtarja shumë e talentuar shqiptare, Elvana Gjata duket se do na surprizojë sot me lansimin e projektit të saj, shkruan GazetaAlo.

Së fundmi ajo ka publikuar disa sekuenca të këngës së re, dhe ka shkruar 18:30.

Ajo na bëri të ditur se në këtë orë ajo publikon projektin e saj më të ri, projekt ky që supozohet të jetë i titulluar “Sa shumë të pasna dasht” /GazetaAlo/