Fjalë Kyçe

Elvanës i ndodh ajo që s’pritej!Ja çfarë bëjnë fansat e saj në Instagram

Elvanës i ndodh ajo që s’pritej!Ja çfarë bëjnë fansat e saj në Instagram

Kanë kaluar më shumë se dy muaj nga ngjarja e bujshme në ish-bllok ku një person mbeti i vrarë, por kishte edhe të plagosur. Kjo ngjarje tërhoqi shumë vëmendje edhe prej përfshirjes së emrit të këngëtares së famshme Elvana Gjata.

Ajo ka qëndruar në heshtje gjatë gjithë kësaj kohe, por si duket kjo heshtje totale ka sjellë ka bërë që shumë fansa të saj të ‘largohen’ nga ajo.

Shumë menduan se kjo ngjarje do i ndikonte Elvanës në karrierën e saj dhe si duket në një mënyrë apo tjetrën, kjo gjë ka ndodhur!

Nga 1 milion e 200 mijë ndjekës që sa vinin dhe rriteshin, habia ndodhi! Tani Elvana ka 100 mijë ndjekës më pak! Pra, 1 milion e 100 mijë ‘followers’. Por me siguri kjo ka ndodhur se nuk ka qënë fare aktive në Instagram pas ngjarjes e bujshme në ish-bllok dhe jo për faktin se u përfshi në të. Ne urojmë që Elvana Gjata të kthehet sa më fuqishëm dhe të rikthejë fansat e saj dhe të vazhdojnë t’i rriten dita-ditës, por kjo nuk do ndodhë për sa kohë Elvana rri e heshtur dhe jo aktive, që kështu Elvana: FORCA të gjithë po të presin ty dhe produksionet e tua muzikore!/intv.al/