Fjalë Kyçe

Emigrimi/ Semi: U martova me Bojken për të ikur nga Shqipëria

Emigrimi/ Semi: U martova me Bojken për të ikur nga Shqipëria

Banorët e dënuar nga “Vëllai i Madh” do duhet të qëndrojnë për një afat të pacaktuar në Shtëpinë e Dënimit.

Për tu përshtatur me kushtet e reja, ato kanë nisur të diskutojnë për tema të ndryshme, një prej të cilave ishte edhe emigrimi.

Semi tregoi se vite më parë kishte vendosur ta linte Shqipërinë, madje për ta bërë këtë përshpejtoi edhe martesën e saj me ish-partnerin e saj Bojken Lakon.

“U fiksuam që të iknim, bëmë edhe celebrimin për këtë por Bojkeni është i pavendosur dhe ndërroi mendje”,- tha Semi./tch