Fjalë Kyçe

Enca befason fansat me këtë video në Instagram

Këngëtarja më e përfolur në estradën shqiptare Enca, ka befasuar sërish fansat, shkruan GazetaAlo.

Ajo së fundmi ka publikuar një video në InstaStory, ku shfaq format e saj trupore dhe njëherit edhe gjoksin e saj bombastik./GazetaAlo/