Fjalë Kyçe

Enca bën një ndryshim në pamjen e saj

Enca bën një ndryshim në pamjen e saj

Enca Haxhia është një nga personazhet më të përfolura shqiptare.

Ndryshimet në pamjen e saj janë pothuajse gjithnjë të mirëpritura nga publiku dhe fansat e këngëtares, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, artistja shqiptare ka postuar një video në InstaStory me sy të kaltër, që duket se ka vënë thjerrëza.

Enca komentohet vazhdimisht pasi me dy milionë ndjekësit e saj ndanë foto dhe video mjaft provokuese.

Ajo gjithashtu, është aktive edhe në muzikë e projektet e 23 vjeçares janë të veçanta, si kjo e fundit e quajtur “Baladë”.