Fjalë Kyçe

Enca bën ‘twerk’ për ndjekësit në orët e vona

Enca bën ‘twerk’ për ndjekësit në orët e vona

Enca ka ndarë një video atraktive në Instagram.

Enca Haxhia ka bërë fansat për vete me videon e publikuar në orët e vona të natës, ku ajo paraqitet duke kërcyer ‘twerk’, shkruan lajmi.net.

Teksa në sfond dëgjohej kënga e saj e re me Don Xhonin, Enca dridhte të pasmet para kamerës, dhe sipër videos shkruante ‘Duke bërë ‘twerk’ për dritën e hënës’.

Kujtojmë se këngëtarja u kritikua shumë nga pubiku pas vallëzimeve të tilla që i bëri edhe në klipin ‘Break Down’.