Fjalë Kyçe

Enca di të këndojë edhe në gjuhën kurde

Enca di të këndojë edhe në gjuhën kurde

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka kënduar në Kurdistan dhe më pas ka dhënë një intervistë për mediat atje, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, Haxhia tregon se di të këndojë edhe në shumë gjuhë të tjera ku edhe sjell një pjesë në Instagram.

“Po ju premtoj që mund të këndojë në çdo gjuhë”, ka shkruar ajo krahas videos.

Enca u shpreh se fansat e saj nga Kurdistani vazhdojnë ta përkrahin tash e pesë vite dhe për këtë ndihet tejet e lumtur.

 

 

View this post on Instagram

 

😂😂😂 I promise you I can sing in every language 🤦🏻‍♀️🤪 @soran_ismaill_official 🙌🏻

A post shared by ENCA (@enca) on

 

View this post on Instagram

 

Thank You To All The Medias Who’Ve Supported Me 💗 Full Outfit @fashionnova @fashionnovacurve

A post shared by ENCA (@enca) on