Fjalë Kyçe

Enca e konsideron Kosovën shtëpi të dytë, ja çfarë tha për këtë 11 vjetor

Enca e konsideron Kosovën shtëpi të dytë, ja çfarë tha për këtë 11 vjetor

Enca Haxhia ka për të thënë diçka për këtë 11 vjetor.

Këngëtarja Enca Haxhia i ka uruar fansate e saj për festën e Pavarësisë së Kosovës, shkruan lajmi.net.

Ajo nëpërmjet një Instastory la të kuptohet se Kosovën e sheh si shtëpi të dytë andaj edhe fansat kosovarë i ka shumë për zemër.

“Nëse ndonjëherë e harroni: Kosove dhe fansat në Kosove ju dua shumë. Do të jetë gjithmonë shtëpi për mua dhe baza 4 ever. Gezuar Pavarësinë”, ka shkruar këngëtarja shqiptare pranë një fotografie të hedhur në Instastory.