Fjalë Kyçe

Enca e zhveshur pozon me këmbë të hapura

Enca e zhveshur pozon me këmbë të hapura

Enca Haxhia njihet si një këngëtare që i pëlqejnë mjaftë ndryshimet.

Në çdo paraqitje bën ndryshime të mëdha, që nga këmba deri të maja e kokës, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet edhe si një femër bombastike ku të gjitha linjat trupore i ka për lakmi.

Këto pasuri trupore nuk heziton ti shfaq në çdo imazh që e ndan me ndjekësit në rrjete sociale, ku në këto të fundit ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve.

E zhveshur në bikine duke zbuluar më shumë se që duhet, Enca mori pozë të nxehtë më këmbë të hapura.

Kështu provokuese dhe joshëse di të jetë vetëm ajo.