Fjalë Kyçe

Enca Haxhia publikon foto duke u relaksuar me nënën e saj në një qendër masazhe

Enca Haxhia publikon foto duke u relaksuar me nënën e saj në një qendër masazhe

Pas një viti plot angazhim, ditët e para të 2019-ës, Enca Haxhia i ka nisur duke u relaksuar.

Këngëtarja Enca Haxhia ka zgjedhur një qendër masazhe për t’u relaksaur me nënën e saj dhe nga atje i ka ndarë disa imazhe në llogarinën e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në njërën prej fotove, shihet se Enca i ka ngjarë shumë nënës.

Kujtojmë se ajo vitin 2018 ka qenë e angazhuar me projekte muzikore e mbrëmje ku ka performaur ndërsa sukseset nuk kanë munguar.