Fjalë Kyçe

Enca, joshëse me fustanin e saj të kuq

Enca, joshëse me fustanin e saj të kuq

Enca çmend me pozat e saj të fundit.

Këngëtarja Enca Haxhiu, shumë e pëlqyer nga fansat e saj, është shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Alo.

Enca së fundi ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan të kuq dhe me forma perfekt që dinë të provokoj gjininë mashkullore.

Enca së fundi ka publikuar këngën e saj të re që titullohet “Baladë” dhe që është mirëpritur jashtëzakonisht mirë nga publiku.

Si gjithherë Enca mbanë zgjuar adhuruesit e saj siç din vetëm ajo./Gazeta Alo/