Fjalë Kyçe

Enca në dilem, kërkon ndihmën e ndjekësve

Enca në dilem, kërkon ndihmën e ndjekësve

Enca ka filluar të mendojë opsionet e vendeve se ku do ta festojë ditëlindjen.

Enca Haxhia, përmes një postimi në Instagram ka pyetur fansat se ku po i propozojnë të festojë ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Në muajin e ardhshëm, këngëtarja feston ditëlindjen e 24-të, ndërsa si opsion ajo ka Parisin dhe Dubain.

“Ku duhe ta kaloj ditëlindjen e 24-të? Paris apo Dubai”, ka shkruar Enca.

Kujtojmë se “Jealous” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia, ndërsa po punon për këngët e reja.